Megérkezett Gárdonyba a CNJ kennelébe Xandra. Köszönjük dr. Kugler Viktóriának, dr. Szerényi Nikolettának, Guszti Ágnesnek, Fekete Juditnak, hogy kivásárlással, szervezéssel, fuvarral hozzásegítették ezt a gyönyörű német juhászkutyát, hogy szabadulhasson a láncról.Nagy köszönet Mayherr Juditnak, aki Pestre utazott átvenni az új védencünket, és gondját viseli gazdásodásig. Nagyon szép a kisasszony, hátha még Judit rendbe teszi. ![]()
HÉDI
Örökbefogadó családot keresünk Hédinek, az 1 éves csodaszép németjuhász szuka védencünknek....





























